Cloud Native to szybkość i zwinność. Użyj chmury dla rozwiązywania problemów biznesowych.

Narzędzia natywne dla chmury pomagają firmom zachować konkurencyjność, zwiększając jakość i dostępność przy jednoczesnym skróceniu czasu wprowadzania na rynek. Firmy, które wybiorą odpowiednie narzędzia, mogą zachować przewagę konkurencyjną dzięki zwiększonej szybkości i elastyczności dostaw.

Cloud Native?

Technologie natywne dla chmury (tzn. cloud native) umożliwiają organizacjom tworzenie i uruchamianie skalowalnych aplikacji w nowoczesnych, dynamicznych środowiskach, takich jak chmury publiczne, prywatne i hybrydowe. Kontenery, mikroserwisy, powtarzalna infrastruktura i deklaratywne interfejsy API stanowią przykład tego podejścia. Techniki te umożliwiają budowę rozwiązań, które są odporne na błędy, łatwe w zarządzaniu i monitorowaniu. W połączeniu z solidną automatyzacją pozwalają inżynierom na częste i przewidywalne dokonywanie znaczących zmian przy minimalnym wysiłku. 

Narzędzia natywne dla chmury pomagają firmom zachować konkurencyjność, zwiększając jakość i dostępność przy jednoczesnym skróceniu czasu wprowadzania na rynek. Firmy, które wybiorą odpowiednie narzędzia, mogą zachować przewagę konkurencyjną dzięki zwiększonej szybkości i elastyczności dostaw.

Szybkość

Rozwiązania Cloud Native można szybko projektować i wdrażać, co skutkuje szybszym wprowadzaniem na rynek. Wiele chmur publicznych wspiera komponenty chmury, które upraszczają hosting tych rozwiązań. Ponadto narzędzia natywne dla chmury w dużym stopniu opierają się na abstrakcjach, co czyni je bardziej ogólnymi i umożliwia zespołom uruchamianie usług bez uzgadniania wspólnego środowiska wykonawczego w całej firmie. W konsekwencji organizacje muszą radzić sobie z mniejszymi kosztami.

Skalowalność i dostępność

Aplikacje natywne dla chmury, które obsługują kilkuset klientów, można bezproblemowo skalować, aby obsługiwać setki tysięcy klientów. Zasoby automatycznie dostosowują się do aktualnego zapotrzebowania na moc obliczeniową, co pozwala lepiej spożytkować pieniądze w porównaniu z tradycyjnymi zasobami skalowanymi manualnie. Dodatkowe korzyści wynikają z automatycznego reagowania na awarie czy anomalie, które są wbudowane w narzędzia natywne dla chmury.

Jakość

Rozwiązania natywne dla chmury są opracowywane z myślą o jakości oprogramowania i infrastruktury. Jakość jest częścią procesu i narzędzi wspierających rozwiązania cloud native. Ponieważ najpopularniejsze technologie natywne dla chmury są typu open source, łatwo uniknąć pułapki zamkniętego rozwiązania i uzależnienia się od dostawcy. 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się ile powinno kosztować Twoje następne rozwiązanie informatyczne.

Newsletter

Jeśli jesteś zainteresowany chmurą i chcesz dowiedzieć się jak to robimy zapisz się do newslettera. Zawsze dostarczymy Ci konkretną treść, nigdy spamu, a tylko okazjonalnie ofertę. Odważ się spróbować, w każdej chwili możesz anulować subskrypcję. 

W celu świadczenia usługi stosujemy pliki cookies.

Intelligent Services

© 2020 Intelligent Services

Intuit Mailchimp logo