Intelligent Services

W Intelligent Services marzymy o usługach które pomagają ludziom. Nie wierzymy w technologię samą w sobie, wierzymy w technologię dla dobra ludzkości. Uważamy, że każda technologia powinna zmieniać świat i pozytywnie wpływać na ludzi - klientów, pracowników, partnerów.

Kiedy tworzymy oprogramowanie, możesz być pewien, że skupiamy generowaniu wartości  dla Ciebie. Tworzymy rozwiązania, które sprawiają, że stajesz się liderem w swojej dziedzinie. Dostarczamy narzędzi, które pozwalają Twoim pracownikom skupić się na prawdziwych priorytetach i dostarczanej wartości. Projektujemy rozwiązania, które sprawiają, że Twoja organizacja będzie bardziej efektywna i wydajna.

Jak działamy?

Jak nasza filozofia wpływa na sposób naszej pracy? Cóż, spędzamy trochę mniej czasu na mówieniu i zamiast tego skupiamy się na zrozumieniu. Jesteśmy Twoim partnerem strategicznym. Dzięki naszemu podejściu do ludzi zawsze pamiętamy o Twojej firmie i grupie docelowej Twojej firmy. Na każdym etapie naszego procesu koncentrujemy się na Twoich konkretnych potrzebach i tworzymy narzędzia, które napędzają konstruktywne zmiany.

Rozmawiamy

Jaki jest twój cel? Jakie są wyzwania, przed którymi stoisz? Co chciałbyś osiągnąć za pomocą oprogramowania w chmurze?

Aby zbudować najlepsze możliwe rozwiązanie, musimy poznać Ciebie i Twoją organizację. Robimy to poprzez nasze bezpłatne konsultacje. Podczas naszego wspólnego czasu, przeprowadzimy kilka warsztatów, aby zrozumieć Twoje cele biznesowe, problemy, które możesz napotkać i zastanowić się nad potencjalnymi rozwiązaniami. Być może nie masz wszystkich odpowiedzi - dlatego z nami rozmawiasz - ale prawdopodobnie wiesz wystarczająco dużo, aby pomóc nam zacząć. Wyjaśnimy, w jaki sposób budowane jest rozwiązanie w chmurze, omówimy rolę, jaką będziesz odgrywał w procesie budowania i przedstawimy Ci przegląd kosztów kilku wariantów rozwiązań.

Planujemy

Jakie funkcje będzie zawierało oprogramowanie? Jakie są kamienie milowe projektu? Jak wygląda porównanie kosztów z budżetem?

Po bezpłatnej konsultacji wspólnie z Tobą stworzymy indywidualny plan projektu. W tej fazie ustalamy kierunek produktu, opracowujemy plan realizacji, ustalamy kluczowe kamienie milowe projektu, szacujemy czas i koszt projektu. Dzięki tym punktom uzyskasz wszystko, czego potrzebujesz, aby bezpiecznie posuwać się naprzód z rozwiązaniem w chmurze, w tym mapę drogową produktu oraz wizualizacje głównych raportów, statystyk i monitorowania.

Dostarczamy

To jest etap procesu, kiedy zaczynamy tworzyć rozwiązanie. Zaprojektujemy procesy, ekrany, menu i przyciski, uważnie zastanawiając się, jak wyglądają, do czego służą i jak działają. Udostępnimy je Twojemu zespołowi, uzyskamy opinie od użytkowników i przetestujemy je na żywo. Korzystając z narzędzi starannie dobranych do Twoich potrzeb i otoczenia biznesowego, stworzymy oprogramowanie z wykorzystaniem nowoczesnych i efektywnych praktyk programistycznych, które przewidują zmieniające się wymagania.

Będziemy pracować w iteracjach, co pozwoli nam na ciągłe uwzględnianie opinii, testowanie z użytkownikami i dostosowywanie priorytetów, gdy uczymy się nowych rzeczy. W trakcie tego procesu pomożemy Ci podejmować świadome decyzje i zarządzać budżetem, aby jak najlepiej wykorzystać każdą złotówkę.

Wspieramy

Zastanawiasz się  jaki sposób dostosować oprogramowanie do zmieniających się potrzeb? W jaki sposób będzie optymalizowana jego obsługa? Pierwsze rozwiązanie może zaspokoić wiele pilnych potrzeb Twojej firmy, ale Twoje cele i wyzwania będą z czasem ulegać zmianie. Twoje oprogramowanie musi dostosowywać się do Twojej firmy i klientów. Pomożemy Ci zmapować najważniejsze i najbardziej dochodowe cechy w krótkim okresie, nie tracąc z oczu przyszłości.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się ile powinno kosztować Twoje następne rozwiązanie informatyczne.

Email  kontakt@insc.pl

W celu świadczenia usługi stosujemy pliki cookies.

Intelligent Services

© 2020 Intelligent Services

Intuit Mailchimp logo